Tato nemovitost není dostupná

Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter

Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter Praha, velice příjemný byt 3+1 v RD k pronájmu, Na okraji ul.,krásná příroda Břevnova, park, klášter

Nabízíme k pronájmu moc pěkný byt 3+1, který se nachází v rodinném domě v ulici Na okraji. Byt je skutečně útulný. Zařízený. V cihlovém domě v 2.patře. K bytu patří balkon o 20 m2. Rozloha bytu je 140 m2. V kuchyni je lednice, myčka, mirkovlnka. V koupelně je rohová van, sprchový kout. WC oddělené. V bytě pračka a sušička. Na podlaze linoleum, dlažba, plovoucí podlaha. Topení plynové etážové, ústřední topení. Telefon, satelit. K domu patří zahrada ke společnému využití. Na dvoře garážové místo pro 2 auta, které je nutné pronajmout. Dům se nachází v lokalitě zeleného a klidného Břevnova. Nedaleko rybník, park Hvězda, Břevnovský klášter. Dopravní spojení do centra velice dobré.

Telekomunikace

telefon
50.088240
14.337627
Na okraji, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000 + 2000 garaz nutno pronajmout
ID nabídky36521
AdresaNa okraji, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha140 m²
Terasane
Balkónano
Lodžiene
Garážano (2000 nutno pronajmout, 2 stání)
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter