Tato nemovitost není dostupná

Atraktivní nebytové prostory, vysoká variabilnost, kompletní rekonstrukce, žádoucí lokalita, Slovany

Atraktivní nebytové prostory, vysoká variabilnost, kompletní rekonstrukce, žádoucí lokalita, Slovany Atraktivní nebytové prostory, vysoká variabilnost, kompletní rekonstrukce, žádoucí lokalita, Slovany Atraktivní nebytové prostory, vysoká variabilnost, kompletní rekonstrukce, žádoucí lokalita, Slovany Atraktivní nebytové prostory, vysoká variabilnost, kompletní rekonstrukce, žádoucí lokalita, Slovany Atraktivní nebytové prostory, vysoká variabilnost, kompletní rekonstrukce, žádoucí lokalita, Slovany Atraktivní nebytové prostory, vysoká variabilnost, kompletní rekonstrukce, žádoucí lokalita, Slovany

Kancelářské prostory k pronájmu se nacházejí v kompletně zrekonstruované administrativní budově v atraktivní lokalitě v Plzni na Slovanech. Nebytové prostory jsou situované v prvním až čtvrtém patře. Objekt je ve výborném stavu, je vybaven kompletní strukturovanou kabeláží, elektronickýcm zabezpečovacím systémem a elektronickým požárním systémem. V každém podlaží je sociální zařízení a kuchyňka. Je možné zdarma využívat zasedací místnost. Kanceláří je několik, podlahová plocha se pohybuje od 14 do 22 m2. Cena nájmu se odvíjí od plochy – 1 500 Kč/m2/rok. Frekventovaná oblast zaručuje stálý přísun klientely. Výborná dopravní dostupnost autem i MHD. K prostorům je možné pronajmout si garážové stání za 1 500 Kč/měsíc.

49.727146
13.409531
Slovanská alej, Plzeň, Czech Republic
Cena
2 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky36492
AdresaSlovanská alej, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha20 m²
Plocha pozemku0 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter