Tato nemovitost není dostupná

Lukrativní nebytové prostory v širším centru Plzně, variabilnost, výborná lokalita, Rychtaříkova ul.

Lukrativní nebytové prostory v širším centru Plzně, variabilnost, výborná lokalita, Rychtaříkova ul. Lukrativní nebytové prostory v širším centru Plzně, variabilnost, výborná lokalita, Rychtaříkova ul. Lukrativní nebytové prostory v širším centru Plzně, variabilnost, výborná lokalita, Rychtaříkova ul. Lukrativní nebytové prostory v širším centru Plzně, variabilnost, výborná lokalita, Rychtaříkova ul. Lukrativní nebytové prostory v širším centru Plzně, variabilnost, výborná lokalita, Rychtaříkova ul. Lukrativní nebytové prostory v širším centru Plzně, variabilnost, výborná lokalita, Rychtaříkova ul. Lukrativní nebytové prostory v širším centru Plzně, variabilnost, výborná lokalita, Rychtaříkova ul.

Kanceláře k pronájmu se nacházejí v technicko-administrativní budově v žádoucí lokalitě v Plzni na Slovanech. Nebytové prostory jsou situované v prvním až čtvrtém patře velice udržovaného komerčního objektu. Prostory se pronajímají nezařízené, ale po domluvě s majitelem je možné ponechat současné vybavení. Kanceláří je několik, podlahová plocha se pohybuje od 15 do 30 m2. Cena nájmu se odvíjí od plochy – 1 300 Kč/m2/rok. Frekventovaná oblast zaručuje stálý přísun klientely. Výborná dopravní dostupnost autem i MHD. K prostorům je možné pronajmout si garážové stání za 1 100 Kč/měsíc.

49.731965
13.398140
Rychtaříkova, Plzeň, Czech Republic
Cena
1 625 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky36489
AdresaRychtaříkova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha15 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter