Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž

Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž Luxusní byt 4+1, v domě recepce, podzemní garáž

Moderní krásný byt 137 m2, na jedenáctém patře z dvanácti, s pěkným výhledem, v novém domě (1997 ), kompletně vybaven nábytkem, TV, SAT, Kabel, 2 telefonní linky, v kuchyni francouzské okno, jedna ložnice má samostatný vchod, sprchu a WC, 2 koupelny, v domě je recepce, bezpečnostní kamery, hlídací služba přes noc, podzemní garážové stání k dispozici, 5 minut pěšky supermarkety Albert, Kaufland a hypermarket Carrefour, hned naproti domu veliký park s jezírkem a dětskými hřišti.

Telekomunikace

telefon
50.049858
14.337813
Volutová, Praha 5, Czech Republic
Cena
28 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky3646
AdresaVolutová, Praha 5
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro11. patro
Užitná plocha137 m²
Balkónne
Garážano (garážové stání)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter