Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení

Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení Praha, zařízený byt k pronájmu, ul. Žitná, Nové Město, 2+1+hala, 2 odd. ložnice, i pro spolubydlení

Krásný, světlý byt k pronájmu 2+1+hala je umístěn na Praze 2 – Nové město, ulice Žitná. Byt je plně zařízený nábytkem. Najdeme zde novou kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči. Byt o celkové rozloze 87 m2 se nachází ve 3. patře cihlového domu s výtahem. V koupelně je vana, toaleta je zvlášť. Dvě oddělené ložnice jsou vhodné pro spolubydlení – studenti. Podlahy jsou tvořeny parketami. Je zde internetové připojení UPC (O2). Byt je umístěn přímo v centru města, kde jsou krásné historické budovy. Ja je odtud skvělé spojení do všech koutů Prahy. Tramvajová zastávka se nachází cca 2 min od domu. V okolí je mnoho možností pro společenské vyžití. Spousta kaváren, barů, restaurací a obchodů se nachází jen kousek odtud.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, tram, metro
50.077123
14.427270
Žitná, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl 3000 Kč/1os
ID nabídky36452
AdresaŽitná, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha87 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter