Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt

Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt Praha, velice pěkné kancelářské prostory, Švédská ulice, 3+1, Smíchov, možno i jako byt

Nabízíme k pronájmu velice pěkné kancelářské prostory o dizpozici 3+1, Smíchov. Plocha je 80 m2. Prostor je v přízemí. Součástí prostoru je i kuchyňský kout, který je vybaven lednicí, sporák plynový. K prostoru patří i koupelna s vanou. WC oddělené. Na podlaze jsou koberce,dlažba. Součástí je internet, telefon, PC sítě. TV anténa. Prostor je zabezpečen alarmem. Vchod je samostatný. Prostor lze využít i jako byt. Prostor se nachází na Smíchově. Blízko nájezdu na Plzeňskou silnici. Výborné spojení do centra, stejně i tak směr Plzeň.

Telekomunikace

telefon
50.074644
14.393726
Švédská, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
14 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 500/os (pokud byt) jinak 500/2 osoby (pokud nebyt) + energie naj.
ID nabídky36417
AdresaŠvédská, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter