Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m²

Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2 Praha, zařízený podkrovní byt 2+kk k pronájmu, Maltézské nám., Malá Strana, 50m2

Velice krásný podkrovní byt s výhledem na krásné Maltézské náměstí se sochou od slavného sochaře Jana Brokofa. Byt je luxusně zařízený, vhodnější pro postavou menší lidi, ve 4. patře bez výtahu v naprosto luxusní lokalitě. Dopravní spojení je výborné, cca 3 minuty pěšky je vzdálená tramvaj, která jede na Malostranskou (metro A) a na Anděl (metro B). Zároveň je to kosek na Karlův most, Pražský hrad a na další památky historické Prahy.

Telekomunikace

telefon
50.086494
14.404947
Maltézské nám., Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky36338
AdresaMaltézské nám., Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha50 m²
Balkónne
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter