Tato nemovitost není dostupná

Chata v Tachově, zahrada, venkovní krb, druhá chatička na pozemku 500m², krásná příroda, dobrá cena

Chata v Tachově, zahrada, venkovní krb, druhá chatička na pozemku 500m2, krásná příroda, dobrá cena Chata v Tachově, zahrada, venkovní krb, druhá chatička na pozemku 500m2, krásná příroda, dobrá cena Chata v Tachově, zahrada, venkovní krb, druhá chatička na pozemku 500m2, krásná příroda, dobrá cena Chata v Tachově, zahrada, venkovní krb, druhá chatička na pozemku 500m2, krásná příroda, dobrá cena Chata v Tachově, zahrada, venkovní krb, druhá chatička na pozemku 500m2, krásná příroda, dobrá cena Chata v Tachově, zahrada, venkovní krb, druhá chatička na pozemku 500m2, krásná příroda, dobrá cena Chata v Tachově, zahrada, venkovní krb, druhá chatička na pozemku 500m2, krásná příroda, dobrá cena Chata v Tachově, zahrada, venkovní krb, druhá chatička na pozemku 500m2, krásná příroda, dobrá cena Chata v Tachově, zahrada, venkovní krb, druhá chatička na pozemku 500m2, krásná příroda, dobrá cena Chata v Tachově, zahrada, venkovní krb, druhá chatička na pozemku 500m2, krásná příroda, dobrá cena

SLEVA! POZEMEK V OV! Přemýšlíte o cenově dostupné chatě na víkend v klidné přírodě určené pro relaxaci? Pak je tato nabídka určena právě pro Vás. Nachází se v Tachově, oblasti zvané Rokle I. Chata je podezděná, s toaletou uvnitř, jímka. Uvnitř 1+kk. Voda je přivedena na pozemek – pouze užitková. Topení – kamna, či místo na propanbutan. Na zahradě krb, vhodný na grilování, s teráskou s výhledem na okolí. Terasovitá zahrada, z kopečka, disponuje pouze jehličnany – není starost s hrabáním atp. Doprava – 30 min do Plzně, 1h 15 min do Prahy autem. 15 minut do Německa – krásné výlety a města. Místní příroda je vhodná na houbaření, nedaleko chaty přehrada, potoky v krásných lesích vhodné na výlety, sběr hub, borůvek atp. Pozemek je již převeden do OV!. Elektřina na pozemku není, lze řešit generátorem. Chata je podezděná, se sklepem. Možnost stavit do výšky patro. Velice pěkná lokalita, do centra 15 min pěší chůzí. Na zahradě je ještě jedna podezděná budova, vhodná na pokoj pro hosty, či event. kůlna atp. Velice pěkné klidné místo za dobrou cenu.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
Tachov, Tachov (Okres Tachov), Czech Republic
Cena
129 000 Kč
celková cena
Poplatkycena je včetně právních služeb, provizi neplatíte, jsem přímý majitel
ID nabídky36265
AdresaTachov, Tachov (Okres Tachov)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku500 m²
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter