Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherný, prozatím nezařízený byt k pronájmu, ul Mikulandská, Nové Město, 2+kk, 66m²

Praha, nádherný, prozatím nezařízený byt k pronájmu, ul Mikulandská, Nové Město, 2+kk, 66m2 Praha, nádherný, prozatím nezařízený byt k pronájmu, ul Mikulandská, Nové Město, 2+kk, 66m2 Praha, nádherný, prozatím nezařízený byt k pronájmu, ul Mikulandská, Nové Město, 2+kk, 66m2 Praha, nádherný, prozatím nezařízený byt k pronájmu, ul Mikulandská, Nové Město, 2+kk, 66m2 Praha, nádherný, prozatím nezařízený byt k pronájmu, ul Mikulandská, Nové Město, 2+kk, 66m2 Praha, nádherný, prozatím nezařízený byt k pronájmu, ul Mikulandská, Nové Město, 2+kk, 66m2 Praha, nádherný, prozatím nezařízený byt k pronájmu, ul Mikulandská, Nové Město, 2+kk, 66m2 Praha, nádherný, prozatím nezařízený byt k pronájmu, ul Mikulandská, Nové Město, 2+kk, 66m2 Praha, nádherný, prozatím nezařízený byt k pronájmu, ul Mikulandská, Nové Město, 2+kk, 66m2 Praha, nádherný, prozatím nezařízený byt k pronájmu, ul Mikulandská, Nové Město, 2+kk, 66m2 Praha, nádherný, prozatím nezařízený byt k pronájmu, ul Mikulandská, Nové Město, 2+kk, 66m2

Nádherný byt k pronájmu se nachází ve druhém patře tzv. Kralovického domu z r. 1835 situovaného na rohu ulic Mikulandská a Ostrovní, Nové Město – Praha 1. Objekt je bez výtahu. Kompletní rekonstrukce respektuje historický charakter měšťanského bytu (repase původních oken a dveří). Podlahy jsou plovoucí, moderní kuchyňská linka se všemi spotřebiči. V koupelně je vana a toaleta. Podlahové topení, komora. Internet ADSL, satelit – WiFi. Telefonní a televizní přípojka. Majitel je flexibilní ohledně vybavení bytu, aktuálně je zde základní nábytek. Ideální pozice – ulice Mikulandská je přímo v centru Prahy, tramvajové linky (i v noci) stanice metra i veškeré obchody, restaurace apod. jsou v docházkové vzdálenosti.

Telekomunikace

telefon
50.080954
14.418433
Mikulandská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2500
ID nabídky36251
AdresaMikulandská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha66 m²
Balkónne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter