Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada

Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada Praha, luxusní a prostorný byt 4+1 k pronájmu, Řehořova ul., garážové stání, společná zahrada

K pronájmu nabízíme velice zajímavý, prostorný byt 4+1 o rozloze 150 m2, který leží v 2. patře v nově zrekonstruovaném a reprezentativním domě s výtahem. Byt je nezařízený. Tři ložnice, obývací pokoj, samostatná šatna, oddělená kuchyň. Z toho 2 neprůchozí pokoje. V bytě najdeme luxusní kuchyňský kout se všemi spotřebiči – lednice, myčka, mikrovlnka. V koupelně je vana a WC. Druhé WC samostatně oddělené. Na podlahách parkety. Ústřední vytápění. Telefon a satelit. K bytu náleží 1 garážové stání, které je nutno pronajmout. K dispozici je také půvabně udržovaný dvorek se zahrádkou za domem, který je možno využívat. Úžasná lokalita v centru Prahy nabízí nejen výborné dopravní spojení do všech pražských částí, ale i kompletní občanskou vybavenost včetně blízké Vysoké školy ekonomické.

50.086126
14.440526
Řehořova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
33 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl na najemnika cca 2000 + 2000 garaz (nutno)
ID nabídky36250
AdresaŘehořova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha150 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážano (1 garážové stání - nutno pronaj)
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter