Tato nemovitost není dostupná

Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice

Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice Krásná vila v Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice

Představujeme Vám krásnou historickou vilu v Šáreckém údolí. Tato slunná vila byla postavena roku 1928 pro vnučku Leoše Janáčka, nyní hledá svého nového majitele. Vila je dispozičně uspořádána jako dvě samostatné bytové jednotky 3+kk, navíc skýtá další možnosti rozšíření obytné plochy v půdních prostorách. K vile náleží krásná rozlehlá zahrada o výměře 800 m2 s bazénem. Dům je podsklepen, součástí je také garáž s jedním stáním. Vila se nachází v horní části šáreckého údolí, které je zde velmi slunné a příjemné. Nabízí tak krásné místo pro život uprostřed zeleně, ideální pro ty, kdo potřebují načerpat energii,a přitom být stále v dosahu centra dění. Pro více informací kontaktujte, prosím, makléřku.

50.122921
14.388040
V Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
15 500 000 Kč
celková cena
ID nabídky36028
AdresaV Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku800 m²
Balkónano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter