Tato nemovitost není dostupná

Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou

 Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou Prodej domu se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami 3+1 v Bílém Kostele nad Nisou

Nabízíme k prodeji dům se zavedenou restaurací a třemi bytovými jednotkami o velikosti 3+1. Byty jsou nově rekonstruované. Mají dřevěné podlahy, nové kuchyňské linky a kachlová kamna. Také nové koupelny. Restaurace je plně vybavená i s kuchyní a toaletami. Má i venkovní pergolu s udírnou a vlastní parkoviště. Na zahradě u domu je altán s grilem a stání pro dva automobily. Dům je cca 250m od rychlostní komunikace Liberec- Žitava.

Kanalizace

jiný typ kanalizace 2x septik

Vytápění

ústřední topení ply, el.,i kotel na TP

Telekomunikace

telefon ano

Voda

jiný zdroj vody obecní
Bílý Kostel nad Nisou, Bílý Kostel nad Nisou (Okres Liberec), Czech Republic
Cena
5 595 000 Kč
celková cena
ID nabídky35961
AdresaBílý Kostel nad Nisou, Bílý Kostel nad Nisou (Okres Liberec)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha1 000 m²
Plocha pozemku220 m²
Balkónne
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter