Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad

Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad Praha, jedinečný zařízený byt 4+kk k pronájmu, novostavba, 2x garáž, terasa, Na Hřebenech II, Podolí, výhled na Hrad

Nabízíme prostorný a luxusní byt k pronájmu 4+kk. Kompletně zařízený byt se nachází v 1 .patře novostavby, v jedné z nejoblíbenějších lokalit, v Podolí, ulice Na hřebenkách. Stylově vybavená kuchyň včetně kvalitních spotřebičů (lednice, mraznička, myčka,sklokeramická deska, horkovzdušná trouba). V bytě jsou dvě koupelny – jedna s velkou vanou a druhá se sprchovým koutem). Byt je velmi vzdušný a slunný. K dispozici jsou 2 garážové stání. Dům je 24hod. denně chráněn bezpečnostní službou a kamerovým systémem – domovní telefon s kamerou, alarm, bezpečnostní fólie na sklech. Krásný výhled na Pražský hrad a Vyšehrad. Tichá lokalita. V okolí zeleň, nedaleko plavecký stadion. Dopravní spojení tramvaj a metro C – Pražského povst.- 5min. volnou chůzí od domu.

50.051092
14.424209
Na hřebenech II, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
39 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. cca 8000
ID nabídky35934
AdresaNa hřebenech II, Praha 4 - Podolí
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha134,50 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter