Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort

Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort

Nabízíme Vám pronájem bungalovů v nádherné přírodě Beskydských hor v Bečva Villa Resort. Všechny bungalovy jsou moderně vybaveny příslušenstvím, které uspokojí i tu nejnáročnější rodinu, firmu či jednotlivce. Objekty jsou dřevěné a zaručují nízko energetický provoz. Tedy pohodlí v podobě rychle a dobře vytopeného ubytování. Jeho výhody poznáte v zimě velmi brzy, neboť teploty se většinou pohybují pod bodem mrazu. Bungalovy nabízejí ubytování až pro 6 osob, 4 postele + 2 přistýlky. Cena pronájmu je 599,– Kč / osobu a noc, při větším počtu osob max.1790,– za bungalov / noc. Součástí bungalovu je obývací pokoj s vybavenou kuchyní a v poschodí pokoj s dvojlůžkem. Všechny bungalovy jsou vybaveny pevnou linkou a také internetovým připojením. Tyto bungalovy jsou určeny ke krátkodobému pronájmu. Resort ve kterém se bungalovy nacházejí je vybaven nonstop bezpečnostní kamerou a dalším servisem zajišťujícím ochranu majetku našich zákazníků, tedy Vás a to včetně Vašich automobilů. Je zde k dispozici sauna, venkovní vířivka, fitness, masáže, bar. V okolí je několik lyžařských ski areálů (Pustevny, Bílá, Velké Karlovice, Soláň, Lysá Hora). V okolí se nachází několik golfových hřišť (Rožnov pod Radhoštěm, golf Radíkov, Čeladná, Ostravice, Kravaře, Ropice). Bečva Villa Resort se nachází v srdci Beskyd přímo pod vrcholem Radhoště v obci Prostřední Bečva, 10 km od Rožnova pod Radhoštěm. Také pro Vás máme připraveny balíčky služeb, aby jste si vše maximálně užili. Můžete vyzkoušet (bobovou dráhu, lanové centrum, golfové areály, paintball, parašutismus, paragliding, motokáry, bruslení, minigolf, lezecké terény, aquaparky). Ať už přijedete odkudkoliv, během pobytu uznáte, že jste v nezapomenutelné části světa. Uvítáme Vás s otevřenou náručí a přípitkem ve valašském stylu. Cena pronájmu je 495,– Kč / osobu a noc, při větším počtu osob maximálně 1290,– za bungalov / noc.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
49.436327
18.251687
Jindřišská, Prostřední Bečva, Czech Republic
Cena
599 Kč
za měsíc
Poplatkyza osobu/noc, 1790,-bungalov/noc
ID nabídky35805
AdresaJindřišská, Prostřední Bečva
Budovadřevo
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha60 m²
Plocha pozemku60 m²
Terasaano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter