Tato nemovitost není dostupná

Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa

Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa Praha 5, Smíchov, světlý nezařízený byt 3+1 k pronájmu, zahrada, terasa

K pronájmu nabízíme tento příjemný světlý byt 3+1 na Smíchově, v ulici Na Celné, v druhém patře rekonstruované budovy s výtahem. Dispozice bytu nabízí dvě oddělené ložnice, obývací pokoj, prostornou halu s komorou, koupelnu s vanou a oddělenou toaletu. Pokoje jsou nezařízené, v kuchyni je nová linka, vybavená spotřebiči, jako je pračka, lednice a mikrovlnná trouba, a také vstup na terasu. V bytě je telefonní přípojka a také možnost připojení na internet. V okolí domu nejsou parkovací zóny, proto je možné parkovat před domem. K užívání je také společná zahrada, v blízkosti je kompletní občanská vybavenost a nedaleko se nachází Smíchovská pláž.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, bus, metro

Telekomunikace

telefon
50.071211
14.409367
Na Celné, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatky+2000/osoba - poplatky
ID nabídky35740
AdresaNa Celné, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha86 m²
Terasaano
Balkónne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter