Tato nemovitost není dostupná

Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled !

Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled ! Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled ! Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled ! Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled ! Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled ! Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled ! Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled ! Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled ! Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled ! Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled ! Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled ! Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled ! Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled ! Jedninečný byt 4+1 na nábřeží - okouzlující výhled !

Interiér zařízen profesionálními architekty Výborná poloha v centru města a zároveň v relativním klidu – na nábřeží je i v letních vedrech příjemně. Úžasný výhled na věže zlatého města. Staré město je úžasným místem pro milovníky historických památek – v bezprostředním okolí je množtví kostelů, synagog a soch. Zároveň je ale místem velmi moderním, s mnoha možnostmi kulturního a relaxačního vyžití; občanská vybavenost je též vysoká. K pronájmu i na krátkodobé pronájmy, ale min. čtyři měsíce!

50.092686
14.431452
Lannova, Praha 1, Czech Republic
Cena
48 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky3561
AdresaLannova, Praha 1
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha128 m²
Terasaano
Balkónano
Garážne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter