Tato nemovitost není dostupná

Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě

Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě Prodej hrázděného domu v Dolní Řasnici- dům lze i vyměnit za byt ve Frýdlantě

Venkovský hrázděny dům s pavlačí,se nachází v obci Dolní Řasnice.Dům je patrový,v přízemí se nachází 3 místnosti s koupelnou a WC. Dále prostor dřívější hospodářské části,který je zvýrazněn klenby, možno využít k další obytné místnosti. V patře jsou další tři pokoje. Dům je podsklepený a ve sklepení prostorách se rovněž nachází klenby. Do domu je zavedena elekřina,voda je čerpána z vlastní studny.Topení TP, k domu je pozemek o velikosti 3000m². Nemovitost svoji polohou zaručuje soukromí. RD je možno i vyměnit za byt ve Frýdlantě.

Kanalizace

jiný typ kanalizace septik

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody vlastní studna
50.949278
15.178604
Dolní Řasnice, Dolní Řasnice (Okres Liberec), Czech Republic
Cena
485 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize
ID nabídky35526
AdresaDolní Řasnice, Dolní Řasnice (Okres Liberec)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha250 m²
Plocha pozemku3 000 m²
Půdní prostoryano
Terasane
Balkónano
Garážne
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter