Tato nemovitost není dostupná

Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha

Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha Praha 2, prostorný byt k pronájmu, Vinohrady, Americká ul., 2+kk, garáž, posilovna, bazén, ostraha

Pronájem bytu na Praze 2, nedaleko Náměstí Míru. Byt je plně zařízený krásným a vkusným nábytkem. Do vybavení bytu patří také televize. Kuchyně je rovněž kompletně zařízená, od lednice až po mikrovlnku. Koupelna je vybavena vanou a sprchovým koutem a najdeme zde velmi zajímavou dlažbu, plynule přecházející v obložení vany a částečně i zdi. WC je zvlášť. V bytě je k dispozici klimatizace, připojení k internetu, kabelová televize i telefonní linka. Plovoucí podlaha, dlažba. V domě najdeme fitness, saunu, posezení a zahradu, to vše v poplatku za služby a dále je zde k dispozice ostraha. V domě je i garážové stání, které je třeba pronajmout společně s bytem za 3000,– Kč na měsíc. Lokalita je klidná, poskytuje mnoho příležitostí k rušnému společenskému životu a skvělou občanskou vybavenost. Dopravní podmínky jsou vynikající, nedaleko se nachází zastávka tramvaje Jana Masaryka, přibližně stejně daleko je i na Náměstí míru.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Metro, tram, bus

Telekomunikace

telefon
50.070642
14.438989
Americká, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
21 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 6500,- popl., + 3000,- garáž (nutno pronajmout)
ID nabídky35520
AdresaAmerická, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha60 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážano (3000,-, 1 stání)
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter