Tato nemovitost není dostupná

Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy

Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy Luxusní novostavba RD v Nebušicích u mezinárodní školy

Dominantní novostavba luxusní dvoudomu ( nabídka východní části ) s nádherným výhledem přes Šárecké údolí na letohrádek Hvězda. Vstup přes chodbu do velkého obývacího pokoje s kychyní a rozlehlou terasou a přímým vstupem na zahradu. V dalších patrech jsou 4 ložnice, z nichž každá má samostatnou koupelnu a soc. zařízení. K domu náleží 2 garážová stání a 1 parkovací místo před domem. Objekt se nachází v rezidenční části Nebušic nedaleko mezinárodní školy (http://www.isp.cz). Výborná dostupnost do centra autobusem na metro trasy A Dejvická cca 10 min. a strategická poloha u letiště Ruzyně.

Vytápění

ústřední topení v podlahach

Telekomunikace

telefon
50.111985
14.323919
Nebušická, Praha 6, Czech Republic
Cena
192 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky3552
AdresaNebušická, Praha 6
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha90 m²
Plocha pozemku1 000 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Karel Topinka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: karel@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 333 299

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter