Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m², Malá Strana

Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana Praha, luxusní, kompletně zařízený byt k pronájmu, ul. Thunovská, 1+1, 45m2, Malá Strana

Luxusní, plně zařízený byt k pronájmu se nachází ve druhém patře cihlového domu na Malé Straně v Thunovské ulici. Je to dílo známé české bytové návrhářky Barbory Škorpilové. Celková užitná plocha je 45 m2 s vysokými stropy. Kuchyně je vybavena všemi potřebnými spotřebičemi – lednice, myčka, sporák, trouba a mikrovlnka. Podlahy jsou pokryty kombinací dřeva a dlažby. Je zde možnost telefonní a internetové přípojky. K dispozici je alarm a video telefon. Výborná občanská vybavenost – restaurace, bary, kavárny, obchody, galerie, kina, muzea, památky, parky. Bydlení je v prestižní lokalitě Starého města nedaleko Malostranského náměstí pod Pražským Hradem. Výborná dopravní dostupnost, tramvajová zastávka Malostranské náměstí je vzdálena 5 minut pěšky od domu. Skvělá atmosféra historické Prahy. Uvedená cena nájmu je platná pro pronájem na tři roky a více.

Telekomunikace

telefon
50.089200
14.401520
Thunovská, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000
ID nabídky35469
AdresaThunovská, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha45 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter