Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m²) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku

Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku Nabízíme prodej krásného stavebního pozemku(1357m2) v Luběnicích okres Olomouc, IS na okraji pozemku

Nabízíme k prodeji krásný stavební pozemek v klidné lokalitě – Luběnice, okres Olomouc. Plocha pozemku je 1357 m2, k dispozici jsou tyto IS: voda, plyn, elektřina. Kanalizace bude zavedena. Jedná se o řadový rovinný pozemek obdélníkového tvaru ve vilkové rezidenční zóně. Pozemek je oplocený s bránou, udržovaný připravený ke stavbě řadového rodinného domku. Na pozemku je dřevěná zateplená chatka (možnost přespání), kůlna s nářadím, vrtaná studna, nové stromky a keře. Kvalitní asfaltová příjezdová komunikace u pozemku. Velmi hezké okolí. Rychlé dopravní spojení do Olomouce (cca. 10 minut autem). Pro více informací kontaktujte makléře.

Občanská vybavenost

dopravní spojení autobus

Inženýrské sítě

elektřina
plyn
49.576002
17.121093
Luběnice, Luběnice (Okres Olomouc), Czech Republic
Cena
750 000 Kč
celková cena
ID nabídky35463
AdresaLuběnice, Luběnice (Okres Olomouc)
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku1 357 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter