Tato nemovitost není dostupná

Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně

Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně Krásný, rozlehlý byt 4+1 + hala se střešní terasou s fantastickým výhledem na historické jádro Plzně

Nádherný byt 4+1 (137.5 m2) se nachází ve 3. podlaží historického zrekonstruovaného domu s výtahem. Úžasná střešní terasa (40m²) poskytuje přímí výhled na divadlo J. K. Tyla a židovskou synagogu. Byt má 2 vchody (jeden je přístupný výtahem a druhý po schodišti), které ústí do prostorné haly. Dále v bytě nalezneme prostorný obývací pokoj, tři neprůchozí ložnice, kuchyni, komoru, koupelnu s toaletou, vanou a kombinovaným kotelem a další oddělené WC. Byt se bude dle přání nájemníka malovat a při dlouhodobém pronájmu je možné také zrekonstruovat kuchyni. Na podlaze dlažba a koberce. Velkorysé bydlení přímo v historickém centru Plzně, Homesweethome vřele doporučuje.

49.745770
13.374251
Bezručova, Plzeň, Czech Republic
Cena
17 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. cca 5000,-
ID nabídky35456
AdresaBezručova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha137,50 m²
Terasaano
Balkónne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter