Tato nemovitost není dostupná

Stavební pozemky 3963 m², IS k dispozici, Kvítkov - okr. Č. Lípa

Stavební pozemky 3963 m2, IS k dispozici, Kvítkov - okr. Č. Lípa Stavební pozemky 3963 m2, IS k dispozici, Kvítkov - okr. Č. Lípa Stavební pozemky 3963 m2, IS k dispozici, Kvítkov - okr. Č. Lípa Stavební pozemky 3963 m2, IS k dispozici, Kvítkov - okr. Č. Lípa Stavební pozemky 3963 m2, IS k dispozici, Kvítkov - okr. Č. Lípa Stavební pozemky 3963 m2, IS k dispozici, Kvítkov - okr. Č. Lípa Stavební pozemky 3963 m2, IS k dispozici, Kvítkov - okr. Č. Lípa Stavební pozemky 3963 m2, IS k dispozici, Kvítkov - okr. Č. Lípa Stavební pozemky 3963 m2, IS k dispozici, Kvítkov - okr. Č. Lípa Stavební pozemky 3963 m2, IS k dispozici, Kvítkov - okr. Č. Lípa

Prodej velmi pěkných stavebních pozemků ve vyhledávané a žádané lokalitě obce Kvítkov u České Lípy. Celková výměra parcely je 3963 m2, je zde možnost jak prodeje vcelku, tak i po částech podle konkrétního požadavku zájemce. Pozemek je mírně svažitý, situovaný na jihovýchod. Přípojky inženýrských sítí – voda, kanalizace a elektřina jsou na hranici parcely.. Pozemek je zařazený v územním plánu obce a je určen k výstavbě rodinného domu. Oploceno. Přístupová komunikace je obecní asfaltová silnice. Charakter okolní zástavby – původní + novostavby RD. Vzdálenost města Č. Lípy je 4 km. Možnost financování formou úvěru. V případě prodeje jako celku je cena k jednání. Bližší informace rádi poskytneme na uvedených kontaktech.

Inženýrské sítě

elektřina Ano
plyn
Kvítkov, Kvítkov (Okres Česká Lípa), Czech Republic
Cena
540 Kč
za m²
Poplatkyv příp. prodeje vcelku je cena k jednání
ID nabídky35450
AdresaKvítkov, Kvítkov (Okres Česká Lípa)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku3 963 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jiří Mauermann

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter