Tato nemovitost není dostupná

Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné !

Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné ! Zcela nové vily na prodej Luxusní dům Průhonice, Benice, bydlení pro náročné !

Dovolujeme si vám nabídnout exkluzivní bydlení nedaleko Průhonic. Devět téměř hotových vil a další zatím nedokončené! Jedná se o luxusně designově řešené domy v klidné lokalitě. Vily jsou ovládány počítačem, alarm – světla, garáže, topení, zavlažování na zahradě i zamykání domu a vstupní brány. Můžete se i dálkově připojit přes počítač a řídit svoji nemovitost na cestách. Každý dům je plně vybaven Italskou kuchýní s vestavěnými spotřebiči Baumatic – trouba, mikrovlna trouba, varná deska, myčka. Koupelny mají vyhřívané podlahy a jsou plně a luxusně vybaveny. Každý dům disponuje nekolika loznicemi, galerii, obývacím pokojem, pracovnou a dvougaráží. Z každé ložnice vstup na rozlehlou terasu. Domy se liší od sebe rozlohou zahrady a obytnou plochou. K dispozici jsou další, zatím nedostavěné vily. Lokalita nabízí sportovní i kultutní vyžití. cena je za hrubou stavbu. Ilustrativní fotografie.

Telekomunikace

telefon
Průhonice, Průhonice (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
11 338 195 Kč
celková cena
Poplatkycena vč. realitního a právního servisu
ID nabídky35444
AdresaPrůhonice, Průhonice (Okres Praha-západ)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha235,60 m²
Plocha pozemku1 003 m²
Terasane
Balkónano
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter