Tato nemovitost není dostupná

Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku

Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku Zcelá nový půdní mezonetový byt 3+kk na prodej, Praha 7 - Holešovice, s výhledem na Stromovku

Nabízíme k prodeji výjimečný podkrovní mezonet v nové půdní nástavbě v Holešovicích, jen 60 m od Stromovky! Plocha bytu je 118,8 m2, která je díky velkému úhlu zkosení střechy dobře využitelná. Velká okna poskytují dostatek světla a také krásný výhled na Stromovku a Tróju. Byt je nadstandardne proveden – kvalitní dřevěné podlahy, klimatizace, moderní sanitární keramika, bezpečnostní dveře. Výhodou je také galerie a velké úložné prostory (cca 20 m2). Ve dvoře domu je udržovaná zahrada. Lokalita nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost i klidné bydlení.

50.098123
14.427943
Kamenická, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
5 690 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena vč. realitního a právního servisu
ID nabídky35440
AdresaKamenická, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha118,80 m²
Balkónne
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter