Tato nemovitost není dostupná

Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon

Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon Praha 7, Holešovice, Strossmayerovo náměstí, pěkný zařízený byt 2+1 k pronájmu, vhodný i pro spolubydlení, balkon

Nabízíme k pronájmu pěkný zařízený byt 2+1, přímo na Strossmayerově náměstí. I přes zdánlivě rušné místo je byt velice klidný, prostorný, má dva oddělené pokoje, je tedy vhodný i pro spolubydlení. V kuchyni je balkon do dvora a také spíž. Byt je kompletně zařízený, a to včetně nábytku, lednice a pračky. Nachází se ve skvělé lokalitě, v blízkosti jsou obchody, skvělá dopravní dostupnost, park Stromovka a Letná.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro, tram
50.100000
14.450000
Strossm. nám., Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky35364
AdresaStrossm. nám., Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíostatní
Patro3. patro
Užitná plocha70 m²
Balkónne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter