Tato nemovitost není dostupná

Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m², Praha 1, ulice Krakovská

Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská Pronájem kancelářských prostor v lukrativní lokalitě, 93m2, Praha 1, ulice Krakovská

Velmi příjemné kancelářské prostory o ploše 93m² k pronájmu v lukrativní lokalitě Nového Města. Prostory se zabírají polovinu 2. patra cihlového domu s výtahem. Jedná se o 3 kanceláře (23m², 35m², 25m²), mistnost pro sklad, kopírku apod. (7m²), další místnost pro skládek či kuchyňku (3m²) a vlasní sociální zařízení a vlastní chodba. Dům je po komplektní rekonstrukci, kanceláře jsou vybaveny klimatizací. Dále je zde ústřední topení a izolační dvojskla, podílové měřiče vody a elektřiny, vlastní bezpečnostní dveře, vlastní poštovní schránka. Prostory jsou světlé a mají výhled jak do ulice, tak do dvora. Na patře je dále k dispozici kuchyň s jídelním koutem a druhá toaleta. Prostory nejsou vybaveny. V budově se taktéž nachází klubovna, masérna, posilovna a tělocvična. Lukrativní poloha poblíž Václavského náměstí zajišťuje výbornou dopravní dostupnost a občanskou vybavenost v okolí objektu.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro, tram
50.079196
14.428351
Krakovská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
27 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky za energie a vodu, cca 4000,-
ID nabídky35335
AdresaKrakovská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha93 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter