Tato nemovitost není dostupná

Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník

Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník Prodej rodinné vily s okrasnou zahradou ve městě Jeseník

Nabízíme Vám k prodeji rodinnou vilu s okrasnou zahradou a garáží v klidné části města Jeseník. Dům je po částečné rekonstrukci v příizemí se nachází bezbariérový přístup do 1. patra. Dum je celkově podsklepený. V přízemí se nachazí bytová jednotka 2+1, v 1. patře bytová jednotka 2+1, v 2. patře bytová jednotka 3+1. Součástí vily je i půda, která se rozprostírá po celé ploše domu. Ve 2. patře se nacházejí dvě koupelny. V 1. patře jsou nové skříňové sestavy. Přízemí je vhodné k vytvoření soukromé ordinace. Každé patro má své plynové topení a nové kuchyně. Součástí vily je krásná, udržovaná zahrada, vhodná k letnímu posezení s přáteli. Dobrá dopravní dostupnost a občanská vybavenost.

Jeseník, Jeseník (Okres Jeseník), Czech Republic
Cena
4 740 000 Kč
celková cena
ID nabídky35314
AdresaJeseník, Jeseník (Okres Jeseník)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha274 m²
Plocha pozemku479 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Ivo Švajda

E-mail: ivo.svajda@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 734 521 101

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter