Tato nemovitost není dostupná

Prodej statku v Klimkovicích

Prodej statku v Klimkovicích Prodej statku v Klimkovicích Prodej statku v Klimkovicích Prodej statku v Klimkovicích Prodej statku v Klimkovicích

Nabízíme Vám prodej statku v Klimkovicích Statek tvoří obytná část o půdorysu 188 m? (délka 26 m, postaveno do L). Zde je rekonstrukce před dokončením (podříznuto, vodorovná hydroizolace, elektroinstalace, oklepané omítky, jedna místnost je již s hrubou podlahou a omítkou. Střecha, včetně krovů a krytiny, je nová),. Zbývající části je stodola určena k demolici, nebo dostavbě na garáž. Při úpravách byl zachován původní charakter stavení. Všechny stavební otvory a stropy mají nádherné cihelné klenby, dřevěná okna jsou vsazena nová, ale vyrobena dle původních. Při konstrukci střechy se počítalo s půdní vestavbou – nové krovy to prostorově umožní. Po zateplení tak vznikne dalších cca 100 m? obytné plochy. Při rychlém jednání se stihne státní dotace „Zelená úsporám“ na zateplení. Pozemek má plochu 3 300 m?, neznatelně se svažuje na jihovýchod k potůčku, který se nejvíce rozlil o 3 m do zahrady v roce 1997. Na pozemku je elektřina, voda z veřejného vodovodu a plyn. Sjezd je z místní obecní asfaltové komunikace. Nájezd na dálnici 1,4 km.

49.788533
18.143092
Polanecká, Klimkovice, Czech Republic
Cena
2 600 000 Kč
celková cena
ID nabídky35275
AdresaPolanecká, Klimkovice
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku3 300 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jiří Honek

E-mail: jiri.honek@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 734 393 604

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter