Tato nemovitost není dostupná

Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku.

Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku. Beroun, prodej vily 8+1/bazén, sauna, vinárna, zahrada a novostavba na jednom pozemku.

Dovolujeme si Vám nabídnout zajímavou investiční příležitost: vila 8+1 se saunou, vinárnou a bazénem a novostavba RD na jednom pozemku. Vila je provedena v italském stylu. V suterénu najdete saunu a vinárnu, v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem, prostornou zimní zahradu s krásným výhledem, koupelnu a šatnu, v 1. patře 3 ložnice, 2 koupelny, šatnu a velkou terasu a ve 2. patře další 3 ložnice, koupelnu a menší terasu. Na podlahách je mramor, dlažba a plovoucí podlahy, topení plynové. Parkování v dvougaráži. Na pozemku se nachází velký bazén s terasou a hrubá stavba RD. Celá nemovitost se dá využít jako penzion, nebo relaxační centrum, ale i k trvalému bydlení v nádherné vile s krásným výhledem na město Beroun. Hezká lokalita nedaleko centra Berouna. Cena je k jednaní, pro bližší informace neváhejte kontaktovat naši realitní kancelář.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.952841
14.068979
Jeronýmova, Beroun, Czech Republic
Cena
12 000 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena je k jednání, bližší info v RK)
ID nabídky35259
AdresaJeronýmova, Beroun
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku870 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (2 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter