Tato nemovitost není dostupná

Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě

Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě Praha, úžasná rezidenční vila Bubenečská, dům z roku 1924 v prestižní lokalitě

Unikátní čtyřpodlažní vila k prodeji v prestižní lokalitě – Praha, Bubeneč. Tato prvorepubliková vila byla postavena v roce 1924 a prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2009 při níž byly citlivě zachovány její původní charakteristické exteriérové a interiérové prvky. Současně byla založena nová zahrada se zavlažováním. V interiéru jsou jedinečné rondo-kubistické prvky s vestavěným nábytkem, vitrážemi a autorskými lustry. Dominantou vstupní haly je centrální schodiště z dřevěného masivu, další společenské místnosti v přízemí vily jsou vzájemně funkčně propojeny. Dům disponuje také krásnou zimní zahradou. 2 NP je koncipováno jako klidová zóna pro majitele, jsou zde původní zrestaurovaná vestavěná sofa a další zázemím. 3 NP disponuje šesti ložnicemi se šatnami koupelnami a toaletami. K dispozici je také prostorné zázemí v suterénu, garáž pro 4 auta + možno parkovat dalších 5 aut na pozemku. Dům se dá skvěle využít jako sídlo firmy, zastupitelského úřadu ale samozřejmě i k příjemnému bydlení.

Vila se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 6 (Bubeneč) na hlavní třídě, kde mají sídla významné zastupitelské úřady cizích států. V těsné blízkosti je také park Stromovka. Další výhodou je výborná dostupnost mezinárodního letiště a skvělé spojení do centra města. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

50.098482
14.404356
Bubenečská, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
87 000 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně provize RK a právních služeb
ID nabídky35258
AdresaBubenečská, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater4
Užitná plocha720 m²
Plocha pozemku1 000 m²
Terasaano
Garážano (4 stání)
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter