Tato nemovitost není dostupná

Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m², bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka.

Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka. Beroun, dva rodinné domy na prodej, 7+1 a rozestavěný 4+kk, pozemek 870 m2, bazén, sauna, garáž, Jeronýmova, Zavadilka.

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej velmi prostorného rodinného domu 7+1 s venkovním bazénem, saunou, vinárnou a krásnou zimní zahradou. Na pozemku 870 m2 je umístěn i druhý dům 4+kk ve fázi hrubé stavby s osazenými okny, dveřmi a připravenými rozvody vody a elektřiny. Vhodné pro dvougenerační bydlení či k podnikání – pronájmu, skvělá dostupnost do Prahy, veškerá vybavenost ve městě Beroun.

Hlavní nemovitost je delší dobu neobývaná a tudíž určena k částečné rekonstrukci. Jedná se opravdu o velkorysé prostory. V suterénu s přímým vchodem ze dvora se nachází sauna, vinárna a technická místnost. V přízemí je dobře udržovaný velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a místem pro jídelní stůl a prostorná zimní zahrada s krásným výhledem na Beroun a Děd. Spodní patro doplňuje technická koupelna, toaleta a šatna. V prvním patře se nachází 3 ložnice, z toho jedna se šatnou a koupelnou, druhá koupelna s masážní vanou a samostatná toaleta. Z každé ložnice je přístup na velkou terasu. Ve druhém patře se nachází další 3 podkrovní pokoje, koupelna se sprchou a wc a menší terasa. Na podlahách je mramor, dlažba a plovoucí podlahy, topení plynové. Parkování je možné v ulici, na pozemku či ve dvougaráži pod rozestavěným domem. Na pozemku se nachází velký bazén s terasou, gril, pec na pizzu. Celá nemovitost se dá upravit pro krásné bydlení nebo jako penzion, relaxační centrum či nerušené soužití více generací. Krásná klidná lokalita nedaleko centra Berouna, veškerá občanská vybavenost. Pro bližší informace kontaktujte, prosím, makléře.

Občanská vybavenost

vlak
bus

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální plynové

Voda

dálkový vodovod
49.952841
14.068979
Jeronýmova, Beroun, Czech Republic
Cena
5 490 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně provize a právních služeb
ID nabídky35257
AdresaJeronýmova, Beroun
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku870 m²
Terasaano
Balkónano
Bazénano
Garážano (2 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter