Tato nemovitost není dostupná

Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8

Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8 Akční cena! Luxusní, nadstandardně vybavený byt 3+kk v rezidenci River Diamond v Karlíně, Praha 8

Představujeme Vám luxusní byt 3+kk ve výjimečné rezidenci River Diamond v Karlíně, nyní za akční cenu 7.250.000,– Kč včetně DPH. Plocha tohoto úžasného bytu je 115 m2 a lze ji též dispozičně uspořádat jako 4+kk. Byt je proveden v nadstandardních materiálech a je velmi kvalitně vybaven; v ceně bytu jsou také dvě parkovací stání + možnost parkování pro návštěvy, recepce, ostraha objektu a úklidový servis. Svým obyvatelům nabízí tento moderní dům ve svém dvoře možnost relaxace v úžasné japonské zahradě. Lokalita je velmi dobře dostupná také městskou hromadnou dopravou a nabízí veškerou občanskou vybavenost – v blízkém okolí se nachází školka, škola, obchody; nedaleký ostrov Štvanice nabízí možnost skvělého sportovního vyžití – tenis, golf, fitness. BONUS – budoucí majitelé budou moci zdarma využít konzultace s designérkou při doladění interiéru svého nového bytu!

50.094343
14.447677
Rohanské nábř., Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
7 250 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně vybavení bytu
ID nabídky35242
AdresaRohanské nábř., Praha 8 - Karlín
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha115,60 m²
Balkónne
Garážano (2 stání)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter