Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole

Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole Luxusní byt 4+kk s dvěma terasami v atraktivní lokalitě Prahy 6 na Suchdole

Představujeme Vám krásný byt 4+kk s dvěma terasami v moderním bytovém domě v atraktivní městské části Prahy na Suchdole. Plocha bytu je 106,47 m2, terasy 7,88m² a 29,33m². Bytový dům je situován do původní vilové zástavby v těsném sousedství chráněné přírodní rezervace. Bydlení v tomto domě je vhodné pro ty, kdo chtějí žít v kontaktu s přírodou, a přitom být v dosahu centra: spojení s metrem A – Dejvická je zajištěno autobusy, jízda trvá 10 min. Navíc Suchdol nabízí výbornou občanskou vybavenost – školy a mateřské školy, obchody, restaurace. V suterénu domu je garáž, každému bytu je přiřazeno jedno parkovací stání, další parkovací stání lze dokoupit. Každé bytové jednotce náleží také zděný uzamykatelný sklípek o výměře 4 m2 v suterénu. Celý dům je přístupný bezbariérově – vstupní rampou a výtahem. Doporučujeme prohlídku!

50.132710
14.384115
Suchdolská, Praha 6 - Suchdol, Czech Republic
Cena
7 495 000 Kč
celková cena
Poplatkycena zahrnuje DPH ve výši 14%
ID nabídky35240
AdresaSuchdolská, Praha 6 - Suchdol
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater3
Užitná plocha106,47 m²
Terasaano
Balkónne
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje; na mateřské dovolené

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter