Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení

Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení Praha, nádherný byt - mezonet k pronájmu, Italská, 5+1, 2 koupelny, 4 odd. ložnice, i na spolubydlení

Velmi pěkný, členitý byt, mezonet k pronájmu se nachází v pátém, posledním patře cihlové budovy s výtahem, na adrese Praha 2, Vinohrady – ulice Italská. Dispozice bytu je 5+1, celková výměra 135m². Ve spodním patře bytu se nachází plně vybavená kuchyně (lednice s mrazákem, sklokeramická deska, trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, automatická pračka, zabudované police, špižní skříň) a obývací pokoj s krbem a klimatizací. V horním patře jsou celkem 4 neprůchozí pokoje, na obou patrech koupelny a WC. Celkem dvě menší šatny, + pěkná, slunná terasa s krásným výhledem – přístup ze dvou ložnic. K nadstandardnímu vybavení bytu patří klimatizace s dálkovým ovládáním, kabely k TV a PC, domácí telefon, zabudované skříně a osvětlení, bezpečnostní dveře s bezpečnostním zámkem. Lokalita Vinohrady je nejžádanější částí Prahy, kromě skvělého dopravního spojení (I.P.Pavlova + Nám. Míru – tramvaje i metro, včetně nočních hodin) najdete v této staré části města vše, co potřebujete. Restaurace, divadla, kina, obchody všeho druhu, oblíbený park Riegrovy Sady a další občanskou vybavenost.

Telekomunikace

telefon
50.079055
14.437155
Italská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 6000
ID nabídky35229
AdresaItalská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha145 m²
Terasaano
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter