Tato nemovitost není dostupná

Hledáte luxusní byt v Praze? Nabízíme 4+kk/T, v ulici Jeseniova Žižkov, 2 garážová stání

Hledáte luxusní byt v Praze? Nabízíme 4+kk/T, v ulici Jeseniova Žižkov, 2 garážová stání Hledáte luxusní byt v Praze? Nabízíme 4+kk/T, v ulici Jeseniova Žižkov, 2 garážová stání Hledáte luxusní byt v Praze? Nabízíme 4+kk/T, v ulici Jeseniova Žižkov, 2 garážová stání Hledáte luxusní byt v Praze? Nabízíme 4+kk/T, v ulici Jeseniova Žižkov, 2 garážová stání Hledáte luxusní byt v Praze? Nabízíme 4+kk/T, v ulici Jeseniova Žižkov, 2 garážová stání Hledáte luxusní byt v Praze? Nabízíme 4+kk/T, v ulici Jeseniova Žižkov, 2 garážová stání Hledáte luxusní byt v Praze? Nabízíme 4+kk/T, v ulici Jeseniova Žižkov, 2 garážová stání Hledáte luxusní byt v Praze? Nabízíme 4+kk/T, v ulici Jeseniova Žižkov, 2 garážová stání Hledáte luxusní byt v Praze? Nabízíme 4+kk/T, v ulici Jeseniova Žižkov, 2 garážová stání Hledáte luxusní byt v Praze? Nabízíme 4+kk/T, v ulici Jeseniova Žižkov, 2 garážová stání Hledáte luxusní byt v Praze? Nabízíme 4+kk/T, v ulici Jeseniova Žižkov, 2 garážová stání Hledáte luxusní byt v Praze? Nabízíme 4+kk/T, v ulici Jeseniova Žižkov, 2 garážová stání

Ojedinělá nabídka luxusních bytů různých velikostí od 44m² do 120m2 s předzahrádkami, terasami a balkony odkud se nabízí krásný výhled na jeden z největších parků v Praze park Parukářka. Parukářka bývala kdysy viniční usedlostí, dnes jejích 8.000m² nabízí vzrostlou zeleň, cyklostezku, naučnou stezku a dvě dětská hřiště. Z jejího nejvyššího místa, Vrchu sv. Kříže je nádherný výhled na Prahu, Vinohrady, Petřín a Hradčany. Byty nabízí velmi kvalitní vybavení – dřevěné třívrstvé podlahy, keramické dlažby, obklady prestižních výrobců, dřevěná eurookna, bezpečnostní protipožární dveře.

Nejnáročnější klientela ocení nadstandartní služby centrální recepce, kamerový systém i blízkost luxusního obchodního centra Flóra. Rodiny s dětmi přivítají uzavřený areál s dětským hřištěm, mateřskou i základní školou v ulici.

Informujte se u našeho makléře.

50.085226
14.455349
Jeseniova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
8 990 000 Kč
celková cena
Poplatkycena vč. realitního a právního servisu
ID nabídky35180
AdresaJeseniova, Praha 3 - Žižkov
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Počet pater7
Užitná plocha113,50 m²
Terasaano (43,80 m²)
Balkónne
Lodžiene
Sklepano
Výtahano
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter