Tato nemovitost není dostupná

Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m², garáž, okolo zeleň

Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň Praha,vzdušný rodinný dům 4+1 k pronájmu,Pod hájem ul., se zahradou 330 m2, garáž, okolo zeleň

Nabízíme k pronájmu pěkný a vzdušný rodinný dům o dispozici 4+1, 120 m2 + půda + sklep, v tiché, spoustou zeleně obklopené oblasti v bezprostřední blízkosti severu Prahy. Okolo domu je oplocená zahrada 330 m2. V dolní části domu je sklep 25 m2. Ze sklepa samostaný výstup dveřmi po schodech. V horní části je zatím nevyužitá půda se 2 střešními okny, kterou by bylo možné případně též upravit pro bydlení. Netradičně řešený obývák bez stropu. Součástí domu je garážové stání pro 1 auto. Na zahradě je prostor pro nafukovací vyhřívaný bazén s bublinkami – po sezóně se vždy sbalí. Prostředí kolem je kouzelné – krásná příroda okolo, lesy, stromy, téměř žádný automobilový provoz v okolí. Byt je zařízený. V kuchyni je lednice, el. sporák s výřivou troubou, myčka, mikrovlnka. V koupelně velká rohová vana, sprchový kout, WC, bidet, dvě umyvadla. 2. WC zvlášť ve vedlejší místnosti. V bytě televize, vysokorychlostní WiFi internet. V místnostech dat. přípojky + interní WiFi. Telefon – pevná linka zavedena, momentálně nezapojena + součástí zabezpečovačky je mobilní číslo s kreditem 40 minut do sítě Vodafone v měsíčním paušálu. Automatická pračka v technické místnosti vedle kuchyně. Na podlahách buď dlažba, nebo dřevěná podlaha. Bezprostřední a bezbarierový přestup mezi zahradou a domem – z obýváku se dá vystoupit rovnou na zahradu velkými 2 křídlými naplno otevitratelnými balkonovými dveřmi, tak dětské pokoje mají vlastní dveře – lze je navíc proti otevření zevnitř zajistit zámkem v klice. Za plusy považujeme zejména to, že dům je velmi dobře zateplen a že je možnost topit jak dřevem v kotli ústředního podlahového vytápění + elektro patronami. Všude v přízemí je rozvedeno teplovodní vytápění + v koupelně a tech místnosti jsou radiátorové žebříky, radiátory ještě v dětských pokojích a předsíni. V obýváku kouzelnou atmosféru dodají ze 3 stran prosklená krbová kamna. Jsou zde 2 zdroje pitné vody – studna + vodovod. Přiměřená zahrada + krásná příroda okolo. Je zde možnost parkovat na zahradě – parkovací místo před garáž. stáním – pod uzavřením bránou na DO a dále při cestě. Objekt je napojen na PCO (magnety na dveřích a oknech + prostorová čidla v domě). Určitě je toto bydlení vhodné pro ty, kteří mají auto. Deset minut pěšky k nejbližší autobusové zastávce Přemyšlení, nebo lépe 10 minut autem ke stanicím metra Kobylisy, Ládví. Nízké provozní náklady díky zateplení, vlastní studně a kotli Atmos. Při cestě z Prahy možnost nakupovat např. v OC Letňany, nebo Globus Čakovice, popř. Penny v Kobylisích u nástupní zastávky na bus. Místně ve Zdibych v několika prodejnách se slušnou otvíŕací dobou. Cestou do Brnek večerka.

Občanská vybavenost

dopravní spojení 10 minut autem k zastávce bus - Roztoky

Telekomunikace

telefon wifi net
50.158601
14.419276
Pod Hájem, Zdiby, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 popl
ID nabídky35153
AdresaPod Hájem, Zdiby
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha120 m²
Plocha pozemku330 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážano (na zahradě - před domem)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter