Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt 2+kk s terasou a zahrádkou v Praze 6 na Suchdole

Luxusní byt 2+kk s terasou a zahrádkou v Praze 6 na Suchdole Luxusní byt 2+kk s terasou a zahrádkou v Praze 6 na Suchdole Luxusní byt 2+kk s terasou a zahrádkou v Praze 6 na Suchdole Luxusní byt 2+kk s terasou a zahrádkou v Praze 6 na Suchdole Luxusní byt 2+kk s terasou a zahrádkou v Praze 6 na Suchdole Luxusní byt 2+kk s terasou a zahrádkou v Praze 6 na Suchdole Luxusní byt 2+kk s terasou a zahrádkou v Praze 6 na Suchdole Luxusní byt 2+kk s terasou a zahrádkou v Praze 6 na Suchdole Luxusní byt 2+kk s terasou a zahrádkou v Praze 6 na Suchdole

Představujeme Vám krásný byt 2+kk s terasou a zahrádkou v moderním bytovém domě v atraktivní městské části Prahy na Suchdole. Plocha bytu je 53,18 m2, výměra zahrádky je 43m². Bytový dům je situován do původní vilové zástavby v těsném sousedství chráněné přírodní rezervace. Bydlení v tomto domě je vhodné pro ty, kdo chtějí žít v kontaktu s přírodou, a přitom být v dosahu centra: spojení s metrem A – Dejvická je zajištěno autobusy, jízda trvá 10 min. Navíc Suchdol nabízí výbornou občanskou vybavenost – školy a mateřské školy, obchody, restaurace. Jednotlivá podlaží domu ustupují, a tím vznikají velmi efektní terasy s výhledy do uklidňující zeleně v okolí. Každý byt je unikát, avšak všem je společný velmi vysoký standard použitých stavebních materiálů. K domu náleží také zahrada, která je rozdělena mezi byty v přízemí. V suterénu domu je garáž, každému bytu je přiřazeno jedno parkovací stání, další parkovací stání lze dokoupit. Každé bytové jednotce náleží také zděný uzamykatelný sklípek o výměře 4 m2 v suterénu. Celý dům je přístupný bezbariérově – vstupní rampou a výtahem. Doporučujeme prohlídku!

50.132710
14.384115
Suchdolská, Praha 6, Czech Republic
Cena
3 646 000 Kč
celková cena
ID nabídky35150
AdresaSuchdolská, Praha 6
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha53,18 m²
Terasaano
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter