Tato nemovitost není dostupná

Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice

Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice Obchodní prostory v centru města - obrovský prostor - luxusní pozice

Veliké prostory v centru Prahy – na turisticky frekventovaném místě. Prostory mají veliké výkladní skříně do ulice, v přízemní části vysokou a prostornou místnost, v zadní části 2 menší místnosti, toalety a vstup do suterénních prostor, kde je několik dalších místností. Část prostoru je třeba zrekonstruovat,část suterénu je již zrekonstruována a lze ji propojit s nezrekonstuovanou částí. Pro získání nájmu je třeba předložit pornikatelský záměr, přičemž prostor lze využít na jakoukoli obchodní činnost, nebo služby.

Telekomunikace

telefon
50.083859
14.419010
Skořepka, Praha 1, Czech Republic
Cena
180 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky3515
AdresaSkořepka, Praha 1
Budovasmíšená
Stavprojekt
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter