Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín

Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín Praha, luxusní mezonet 5+kk k pronájmu, Újezd ul., 3 koupelny, výhled na Pražský Hrad, Petřín

Nabízíme k pronájmu naprosto luxusní mezonet s klimatizací přímo v centru Prahy. Nezařízený byt 5+kk o velikosti 160 m2 se nachází v šestém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Újezd. Kompletně vybavená kuchyňská linka, 3 koupelny, 4 ložnice, prostorný obývací pokoj. Za vyšší nájemné je možno byt pronajímat zařízený. Jsou zde vestavěné skříně. K dispozici telefon a internet. Jako podlahová krytina jsou zde plovoucí podlahy a dlažba. Vlastní plynový kotel. Z bytu je krásný výhled na Pražský Hrad a Petřín. Nádherná lokalita v historickém centru Prahy. Skvělá dopravní dostupnost – zastávka tramvaje před domem. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost i mnoho možností pro kulturní vyžití – divadla, galerie, music kluby, výborné restaurace a kavárny. 10 minut na Pražský Hrad nebo karlův Most. Nespočet možností pro příjemné procházky, např. Petřínská rozhledna nebo Kampa.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram

Telekomunikace

telefon
50.084215
14.403989
Újezd, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
33 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky35000
AdresaÚjezd, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha160 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážne
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter