Tato nemovitost není dostupná

Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu

Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu Praha, úžasný a luxusní nezařízený byt k pronájmu 4+1 přímo u metra Muzeum, krásný výhled na Prahu

Nabízíme pohádkové bydlení přímo v centru Prahy. Úžasný a luxusní byt k pronájmu 4+1 o celkové rozloze 200 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlové budovy s výtahem a 24hodinovou recepcí přímo u stanice metra Muzeum. Byt se pronajímá nezařízený, je zde funkční krb, plně zařízená kuchyňská linka (lednice, mraznička, myčka, sporák, mikrovlnka), 2 koupelny. Pokoje jsou neprůchozí, ale i jako průchozí. Telefon, kabelové připojení. Na podlahách jsou parkety a dlažba, vytápení je plynové etážové. Byt je přímo v centru Prahy u Václavského náměstí, takže je zaručena perfektní dopravní dostupnost do všech částí Prahy. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Z bytu je krásný výhled na Prahu – Pražský Hrad a Muzeum.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro

Vytápění

ústřední topení plynové etážové

Telekomunikace

telefon
50.078573
14.429400
Mezibranská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5.000
ID nabídky34988
AdresaMezibranská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha200 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter