Tato nemovitost není dostupná

Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost.

Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost. Vila na Břevnově Praha 6- skvělá investiční příležitost.

Nabízíme k prodeji Vilu v jedné z nejvyhledáva­nějších lokalit prahy 6 – Břevnov. Tato vilka nyní slouží částečně jako sídlo firmy a částečně k bydlení. Celá vilka je určena pro rekonstrukci, existuje zde zpracovaný projekt včetně nákladů na rekonstrukci a přístavbu dalšího křídla. Dům se skládá ze suterénu, kde se v tuto chvíli nacházejí laboratoře ( 2 místnosti s úložnými prostory), dále v se v přízemí nacházejí nebytové prostory, které lze přestavět na 3+1. V 1.patře jsou 3 místnosti v tuto chvíli využívané jako kanceláře + balkon. V podkroví se nacházejí další kanceláře dispozičně stejně řešeny jako v 1.patře. Ve všech patrech je sociální zázemí. Vytápění je zde zajištěno plynovým kotlem. Na požádání je možno zaslat již zmiňovaný zpracovaný projekt. Stavební povolení bude vydáno do 2 měsíců. Pro jakékoliv další informace neváhejte kontaktovat realitního makléře Jakuba Vulina

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, bus
50.083091
14.371004
Hošťálkova, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
32 000 000 Kč
celková cena
Poplatkyplus provize
ID nabídky34981
AdresaHošťálkova, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha752 m²
Plocha pozemku752 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter