Tato nemovitost není dostupná

Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků.

Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků. Dobříš, Stará Huť, prodej rodinných domů a pozemků.

Nabízíme prodej rodinných domů a stavebních pozemků v obci Stará Huť nedaleko města Dobříš. Domy jsou cihlové, střechy zn. Tondach, Bramac, okna jsou plastová. Vodovod, kanalizace je do domů přivedena, vytápění je tepelným čerpadlem. Takže náklady jsou velmi nízké. Domy jsou zkolaudované a připravené k nastěhování. U každého domu je garáž, krásný, rovinatý pozemek. Dále nabízíme prodej stavebních pozemků (je možný výběr z 25 staveb. pozemků) v dané lokalitě. Pozemky mají zavedeny veškeré inž. sítě (elektřina, voda, plyn, splašková, dešťová kanalizace). Pozemky mají vydaná stavební povolení pro výstavbu RD. Doporučujeme pro výhodnou lokalitu, město Dobříš je vzdálené 2 KM a zde je veškerá občanská vybavenost (obchody, úřady, školka, škola, restaurace, MHD), dále je také výborné spojení do Prahy (35 KM).

49.780708
14.198993
Malostranská, Stará Huť, Czech Republic
Cena
4 600 000 Kč
celková cena
Poplatky(ceny jsou různé, dle velikosti RD, nebo pozemků)
ID nabídky34949
AdresaMalostranská, Stará Huť
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha160 m²
Plocha pozemku840 m²
Terasaano
Balkónano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter