Tato nemovitost není dostupná

Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m², v budově s recepcí

Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí Reprezentativní kancelářská jednotka v centru Václavského náměstí, 89m2, v budově s recepcí

Zajímavá kancelář na Václavském náměstí v 6. patře administrativní budovy. Centrální chodba, 2 kanceláře, místnost s kuch. linkou, toaleta, koupelna. Na podlahách jsou parkety, kuchyňská linka je plně vybavená. V oknech jsou elektronické žaluzie a kancelář je klimatizována. Dveře jsou bezpečnostní. Telefonní linky, možnost internetového připojení. Budova disponuje recepcí a podzemním parkingem. Dopravní spojení po celém městě je zajištěno v horní části Václavského náměstí metrem trasy A a C a v prostřední čási B a A + tramvajovou zastávkou. Budova je obsazena renomovanými společnostmi.

Vytápění

ústřední topení
Praha, Praha 1 (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
34 170 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky3483
AdresaPraha, Praha 1 (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Počet pater1
Užitná plocha89 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasane
Balkónne
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter