Tato nemovitost není dostupná

Nový byt k prodeji, 2+kk+předzahrádka, v moderním bytovém domě na Šumavě

Nový byt k prodeji, 2+kk+předzahrádka, v moderním bytovém domě na Šumavě Nový byt k prodeji, 2+kk+předzahrádka, v moderním bytovém domě na Šumavě Nový byt k prodeji, 2+kk+předzahrádka, v moderním bytovém domě na Šumavě Nový byt k prodeji, 2+kk+předzahrádka, v moderním bytovém domě na Šumavě Nový byt k prodeji, 2+kk+předzahrádka, v moderním bytovém domě na Šumavě Nový byt k prodeji, 2+kk+předzahrádka, v moderním bytovém domě na Šumavě Nový byt k prodeji, 2+kk+předzahrádka, v moderním bytovém domě na Šumavě Nový byt k prodeji, 2+kk+předzahrádka, v moderním bytovém domě na Šumavě Nový byt k prodeji, 2+kk+předzahrádka, v moderním bytovém domě na Šumavě

Nový moderní bytový dům na hranici chráněné krajinné oblasti Šumava! K dispozici je 11 bytů 1+kk a 2+kk o velikostech 39,76 – 68,73 m2, některé navíc s balkonem nebo předzahrádkou. Dům díky své ojedinělé fasádě ze sibiřského modřínu citlivě zapadá do okolní přírody. Byt jsou velmi příjemné, většina z nich je orientována na jih. Ke každému bytu navíc náleží sklepní kóje a jedno venkovní parkovací stání. Vesnice Javorná se nachází v krásné oblasti, kde kromě přírody najdete i spoustu možností sportovního vyžítí (koupaliště, sjezdovka, golf) i dobrou občanskou vybavenost. Javorná se nachází při silnici spojující Železnou Rudu (12 km) a Klatovy (23 km).

Javorná, Čachrov (Okres Klatovy), Czech Republic
Cena
2 217 000 Kč
celková cena
Poplatkycena vč. realitního a právního servisu
ID nabídky34765
AdresaJavorná, Čachrov (Okres Klatovy)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha48,14 m²
Terasaano
Balkónne
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter