Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking

Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking Luxusní byt 5+kk k pronájmu, Kavčí Hory, kompletní vybavení, balkon a parking

Překrásný, kompletně zařízený byt 5+kk se nachází v Praze 4 na Kavčích Horách a vzhledem k tomu, že je umístěn ve třetím patře, skýtají jeho tři terasy překrásnou vyhlídku do okolí. Všechny místnosti jsou zajímavě řešené a nabízejí luxusní vybavení, včetně nábytku a elektrických spotřebičů. V obývacím pokoji je kompletní sedací souprava a širokoúhlý televizor, kuchyň je oddělena barem a je vybavena sklokeramickou deskou, parní troubou, lednicí, mrazničkou i myčkou na nádobí. Ložnice je prakticky propojena se samostatnou šatnou a vlasní koupelnou i WC. Celkem jsou v bytě 3 krásně řešené koupelny, takže k dispozici je vana i sprchový kout, a také pračka se sušičkou. Byt dále nabízí další dva pokoje, které jsou v současné době řešeny jako dětské, při čemž do všech místností je rozvedeno připojení k internetu. V rámci pronájmu je též možné získat parkovací kartu pro 3 vozidla. Výše poplatků je zde stanovena na 12.0000Kč.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, metro

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.051306
14.424169
Na hřebenech II, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
200 000 Kč
za měsíc
Poplatky+poplatky
ID nabídky34716
AdresaNa hřebenech II, Praha 4 - Podolí
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro3. patro
Užitná plocha300 m²
Terasaano
Balkónano
Garážne
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter