Tato nemovitost není dostupná

Novostavba, byt 1+kk na prodej, klidná lokalita, v blízkosti park, Praha 5 - Košíře.

Novostavba, byt 1+kk na prodej, klidná lokalita, v blízkosti park, Praha 5 - Košíře. Novostavba, byt 1+kk na prodej, klidná lokalita, v blízkosti park, Praha 5 - Košíře. Novostavba, byt 1+kk na prodej, klidná lokalita, v blízkosti park, Praha 5 - Košíře. Novostavba, byt 1+kk na prodej, klidná lokalita, v blízkosti park, Praha 5 - Košíře. Novostavba, byt 1+kk na prodej, klidná lokalita, v blízkosti park, Praha 5 - Košíře. Novostavba, byt 1+kk na prodej, klidná lokalita, v blízkosti park, Praha 5 - Košíře. Novostavba, byt 1+kk na prodej, klidná lokalita, v blízkosti park, Praha 5 - Košíře. Novostavba, byt 1+kk na prodej, klidná lokalita, v blízkosti park, Praha 5 - Košíře. Novostavba, byt 1+kk na prodej, klidná lokalita, v blízkosti park, Praha 5 - Košíře. Novostavba, byt 1+kk na prodej, klidná lokalita, v blízkosti park, Praha 5 - Košíře.

Rádi bychom představili zcela nový bytový projekt v ulici Musílkova, P5 v Košířích. V novostavbě bude pouze 10 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 4+kk a v horních patrech mezonetové byty se střešními terasami. BD bude umístěn na koncové parcele bloku ke kterému bezprostředně příléhá park Kavalírka. Všechny byty mají jižní nebo jihovýchodní orientaci s výhledem přímo do parku. V přízemí domu nabízíme majitelům bytů vnitřní garážové stání, spolu s možností dokoupení sklepní kóje. Novostavba je situována ve svažitém terénu a nabizí tak krásné výhledy. Nedaleko najdete park Cibulka, Státní a soukromá anglická školka, tenisové kurty, obchody, pošta, tramvajová zastávka v pěší vzdálenosti. Centrum Prahy je otázka 10ti minut, Smíchov, Anděl a nákupní centra jsou v dosahu 5ti minut a přesto jste v oáze klidu. Termín dokončení stavby 06/2011. Vzhledem k tomu, že je dům ve výstavbě, je možné mnoho klientských změn a také výběr standardů bytových jednotek

50.068818
14.370165
Musílkova, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
1 964 000 Kč
celková cena
ID nabídky34688
AdresaMusílkova, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater5
Užitná plocha31,50 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter