Tato nemovitost není dostupná

Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí

Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově - Předmostí

Exkluzivně nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Přerově – Předmostí, na Prostějovské ulici. Nemovitost je v dobrém stavu, připravena pro bezproblémovou rekonstrukci a realizaci vlastních představ o bydlení a dalším využití. Dispozičně i svojí polohou v lokalitě je vhodná k samostatnému bydlení, ale i jako sídlo firmy či služeb i v případné kombinaci s vlastním bydlením. Nabízí se zde skvělá možnost investice a následného dlouhodobého pronajímání a dalšího zhodnocení. Dům se dvěma bytovými jednotkami je podsklepený, za budovou je dvorek a tři samostatná garážová stání. V podkroví je prostor vhodný k dalšímu využití či rozšíření užitné plochy. V místě je plná občanská vybavenost, rychlý přístup k MHD, cesta na Olomouc – 300m. Dobrá možnost parkování i před domem.

49.465828
17.438014
Prostějovská, Přerov, Czech Republic
Cena
1 990 000 Kč
celková cena
ID nabídky34648
AdresaProstějovská, Přerov
Budovakamenná
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku150 m²
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jiří Honek

E-mail: jiri.honek@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 734 393 604

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter