Tato nemovitost není dostupná

Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m²

Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m2 Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m2 Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m2 Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m2 Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m2 Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m2 Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m2 Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m2 Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m2 Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m2 Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m2 Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m2 Praha, prostorný nezařízený byt k pronájmu, ul. Strakonická, Zbraslav, 2 odd. ložnice, 98m2

Prostorný byt k pronájmu se nachází ve třetím patře cihlové budovy bez výtahu, na adrese Praha 5 Zbraslav (Lahovice), ulice Strakonická. Byt není zařízen nábytkem, je zde kuchyňská linka s plynovým sporákem a koupelna se sprchovým koutem. Topení plynové – etážové. Byt byl zrekonstruován v roce 2010 a je určen k dlouhodobému pronájmu – min. 1 rok. Vhodné pro větší rodinu nebo spolubydlení – max 5 osob. Stanice autobusu je vzdálena cca 7 min pěšky od domu.

Telekomunikace

telefon
50.014050
14.394098
Strakonická, Praha 5 - Zbraslav, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie - přepis na nájemce
ID nabídky34628
AdresaStrakonická, Praha 5 - Zbraslav
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha98 m²
Balkónne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter