Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada

Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada Praha, luxusní, zařízený dům k pronájmu, Horní Počernice, Praha 9, 4+kk, garáž, zahrada

Dům, luxusní funkcionalistická novostavba, k pronájmu se nachází na Praze 9, Horní Počernice – ulice Domkovská. Dům je zařízený, luxusně vybavený – kuchyňská linka na zakázku, spotřebiče vysoké kvality, dubový masiv na podlahách, elektrické venkovní žaluzie, bezpečnostní sklo. K výhodám zařízení patří dostatek úložného prostoru – vestavěné, prostorné skříně. K dispozici je 1 koupelna, 2 toalety, komora, garáž + 2 park. místa. V horním patře domu jsou dvě ložnice a krásná prostorná galerie, momentálně využívána jako pracovna, možno použít jako třetí pokoj. Další otevřený prostor k přípravě na zimní zahradu. Možnost jednoduše vybudovat další ložnici. Dům je velmi světlý a příjemný díky nadstandartně vysokým stropům a především velkoplošnému prosklení domu. Zahrada poskytuje absolutní soukromí díky vzrostlé zeleni. Celý dům je orientován na západ. Klidná lokalita s perfektním přístupem do centra města.

Telekomunikace

telefon
50.103961
14.608948
Domkovská, Praha 9 - Horní Počernice, Czech Republic
Cena
44 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5600
ID nabídky34625
AdresaDomkovská, Praha 9 - Horní Počernice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha166 m²
Plocha pozemku360 m²
Balkónne
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter